KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14807393

nr 1480 7393

Axel Axelsson

(1854-1892), Sverige

Akvareller, 2 st. Signerad, daterad -89 - 90. Akvarell, bildmått: 35x18 cm, yttermått inklusive ram: 58x38 cm

Axel Axelsson, svensk bildkonstnär född 1854, död 1892.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:32:02

Axel Axelsson

Läs mer om Axel Axelsson